Profilo Beyaz Eşyalarınız İstanbul’da Bize Emanet

Profilo Beyaz Eşyalarınız İstanbul’da Bize Emanet

Yılların markası olan Profilo sadece bizim değil annelerimizin ve hatta anneannelerimizin güven içerisinde kullandığı köklü bir markadır. Yıllar boyunca Türkiye pazarında etkin bir yere sahip olan Profilo, son teknoloji ürettiği beyaz eşyalarıyla öne çıkmaktadır. Ancak bu beyaz eşyalardan başka Profilo’in birçok farklı ürün grubu bulunmaktadır. Genel anlamda dayanıklı ürünler olan Profilo ürünlerinin tamir ve bakım işlemleri için İstanbul geneline hitap eden bir firmaya sahibiz.

Profilo Servis İstanbul olarak verdiğimiz hizmetin her adımında güler yüzlü, müşteri odaklı, fiyat olarak makul seviyelerde, nokta atışı arıza tespiti gerçekleştirerek, tamir sürecini uzatmadan tamamlayan bir hizmete imza atıyoruz.

Profilo Servis İstanbul bölgesindeki hizmetimiz İstanbul’in tamamını ve çevre ilçeleri kapsamaktadır. Bizi aradığınız an adresinize gelmek için hızlı bir hizmet gerçekleştiren ekiplerimiz, bu hız içerisinde verimliliklerinin düşmesine izin vermeden profesyonel bir irade ile işlerini yapmaktadırlar. Geniş stoklarla sunulan servis hizmetimizde parça yüzünden uzun süreler boyunca bekleme sorunları yaşamadan en kısa zaman diliminde sorununuz çözülecektir. Değişimini yaptığımız tüm parçalara verdiğimiz 1 yıllık garanti süresi içerisinde parça tekrar arızalanırsa ücretsiz olarak değişimini sağlıyoruz.

444 88 48 numaralı telefondan Profilo Servis İstanbul ekibimize bağlanarak kafanıza takılan tüm soru ve sorunları iletebilir, randevu kaydı oluşturarak hızlı bir biçimde tamir hizmeti alabilirsiniz. Çağrı merkezlerimizin yanı sıra https://www.profilo-servis.com web sitemizden 365 gün online olarak sizlerin hizmetindedir. Ekiplerimiz en acil arıza işleriniz için 7 gün 24 saat çalışarak sizlere hizmet sunmayı sürdürmektedir.

About The Author

admin

No Comments

Leave a Reply