Özel Sultanbeyli Franke Servisi Hizmetinizde!

Özel Sultanbeyli Franke Servisi Hizmetinizde!

Özel Franke Servis Sultanbeyli firması ile birlikte çıktığımız bu yolda yaklaşık olarak 10 yılı devirmiş bulunuyoruz ve bu süreçte karşılaştığımız birçok zorlukta bizlerden desteğini esirgemeyen müşterilerimizle çalışmaya devam ediyoruz. Bünyemize dahil olan birçok çalışanımız ile birlikte daha kaliteli servis hizmeti verebilmek için siz değerli müşterilerimizi hiçbir zaman geri çevirmedik ve sizlerden gelen önerileri sürekli olarak değerlendirmeye çalıştık.

Franke Servis Sultanbeyli

Profesyonel çağrı merkezi ekiplerimiz gerek teknik destek, gerekse de talepleriniz için sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalıştı ve hala da çalışıyor. Franke marka ürünleriniz için bizleri hafta içi olduğu gibi hafta sonu da arayabilirsiniz ve bu anlamda dilediğiniz gün firmamıza ulaşabilirsiniz. Franke kalitesi ile hareket eden firmamız yıllardır bu markadan vazgeçmiyor ve insanların bu markaya olan güveninin de bilincinde hareket ediyor.

Franke özel servis firmasına çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilir ya da web sitemiz aracılığı ile talep formlarınızı iletebilirsiniz. Bu formlar sayesinde en kısa sürede sizlere geri dönüş yapıyoruz ve servis hizmetlerinizde sıkıntı yaşatmıyoruz.

Franke Servis İstanbul firması her konuda sizlere telefon desteği sunuyor ve ürünleriniz ile ilgili küçük sorunlarda bu şekilde yardımcı olmaya çalışıyor. Franke ürünleriniz için bizleri arayabilir ve gerekli desteği sizler de alabilirsiniz. Profesyonel teknikerlerimiz sayesinde kaliteli işçilik sunuyor ve ürünlerinizi ilk günkü gibi siz değerli İstanbul halkına teslim ediyoruz.

About The Author

admin

No Comments

Leave a Reply

SERVİS TALEBİ


Nilfiks süpürgeleriniz için bu alandan servis talebi oluşturabilirsiniz.  Adres:

  İstanbul - İzmir

  Telefon:

  444 88 48

  Çalışma Saatleri:

  Pzt-Cmts : 08:00 - 19:00
  Pazar : Kapalı

  Nilfisk Servis. Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir. Özel Nilfiks Süpürge Servis olarak hizmet vermekteyiz.