Neden Teka Servis İstanbul Tercih Edilmeli?

Neden Teka Servis İstanbul Tercih Edilmeli?

Çamaşır ve bulaşık makinesi sayesinde hayatlarımız daha kolay hale gelir. Yaşam alanlarımız adına hayati öneme sahip olan beyaz eşyalarımızın günün birinde arızalanması can sıkıcı olabilir. Bu noktada, siz de herhangi bir arıza ile karşılaştığınız takdirde Teka servis iletişim numarasını aramalısınız.

Neden Teka Servis İstanbul?

Çamaşır makinesi ile çamaşırlarınızı kısa sürede yıkama ve yorulmama şansı elde edersiniz. Ancak, çamaşır makinelerinizde birtakım arızalar oluşabilir. Örneğin, makinenin su almadığını fark edebilirsiniz. Bu noktada, ilk olarak, suyun kesilmiş olma ihtimaline karşı vanayı kontrol etmelisiniz. Musluk kapalı ise açarak bu sorunu çözebilirsiniz. Bir sonraki aşamada, su hortumunun katlanmış olma ihtimalini değerlendirmelisiniz.

Çamaşır makinesine su girişini engelleyen bu detay yüzünden çamaşır makineniz arızalanabilir. Buna ek olarak, çamaşır makinenizin hortum filtresi tıkanmış olabilir. Filtre tıkalı ise en kısa sürede filtre temizliğini yapmalısınız. Tüm bu işlemlerden sonuç alamadığınız takdirde Teka servis Kartal ile iletişim kurmalısınız.

Çamaşır makinesinin su almadığı gibi suyu boşaltmadığına da tanıklık edebilirsiniz. Makinenin atık su boşaltma hortumunun katlanmış veya tıkanmış olması bu sorunu yaratabilir. Bu noktada, atık su boşaltma hortumu kontrol edilmelidir. Tıkalı olduğu takdirde hortumu temizlemelisiniz. Buna ek olarak, pompa filtresinin tıkalı olması da söz konusu olabilir. Arızanın nereden kaynaklandığı noktasında Teka servis İstanbul size en doğru bilgiyi verecektir.

About The Author

admin

No Comments

Leave a Reply

SERVİS TALEBİ


Nilfiks süpürgeleriniz için bu alandan servis talebi oluşturabilirsiniz.  Adres:

  İstanbul - İzmir

  Telefon:

  444 88 48

  Çalışma Saatleri:

  Pzt-Cmts : 08:00 - 19:00
  Pazar : Kapalı

  Nilfisk Servis. Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir. Özel Nilfiks Süpürge Servis olarak hizmet vermekteyiz.