Müşteri Memnuniyeti Odaklı Airfel Servis ile Sizde Tanışın!

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Airfel Servis ile Sizde Tanışın!

Hızla gelişmekte olan beyaz eşya sektörü bünyesinde üretim yapan birçok kaliteli marka barındırmaktadır. Her türlü ihtiyaçlarımıza cevap veren ürünleri ile hayatımızın bir parçası olan markalardan biri de Airfel’dir. Airfel Kombi Servis ise Airfel markalı ürünlerinize servis desteği sağlayan bir firmadır. Kendi içinde kuralları olan ve kalitesi konusunda istikrarlı bir şekilde yıllardır Türkiye’nin bir çok ilinde hizmet vermektedir. Türkiye’nin birçok yerinde bulunan servis noktaları ile Türkiye halkının geneline hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Maltepe Airfel Servis kaliteli kadrosu ile kullandığı kaliteli parçalar ile bütün Airfel markalı ürünlerin bakım ve onarımında başarı ile hizmet vermektedir. Verdiği hizmetlerinde 1 yıl orijinal yedek parça garantisi vermektedir. Öz eleştiri yaparak sürekli kendini geliştirmeyi amaçlayan, bu sayede eksiklerini görerek telafi etmek isteyen bir zihniye sahiptir. Airfel Servisi hakkında detaylı bilgi almak için web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Müşterilerine faydalı olabilmek için onların taleplerini ilk etapta iyi anlamaya çalışmaktadır. Sorun anlaşıldıktan sonra gerekli ekipmanlar ile arızaya müdahale etmek alanında uzman elemanlarımız için oldukça kolaydır. Her bakımdan yeterli gelecek servis hizmetimiz ile eşyalarınız ilk alındığı veriminde olacaktır. Özel servis imkanı da ayrıca mevcuttur.

Müşterilerime karşı oldukça saygılı olan personelimiz ile Türkiye’de bu konuda kaliteli hizmet veren tek firmayız diyebiliriz. Bu konuda güvenebileceğiniz eşyalarınız için en iyisini isteyebileceğiniz Altus Teknik Servis eşyalarınız güvendedir.

About The Author

admin

No Comments

Leave a Reply