Maltepe ECA Servis Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Maltepe ECA Servis Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Eca servis İstanbul sayesinde kombinizde yaşamış olduğunuz sorunlara en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Deneyimli ve bilgili çalışanları ile tüm arızaları çözecek olan Maltepe ECA Servisi merkezine istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

Eca Servis İstanbul Hangi Hizmetleri Sunar?

Kombinizde günün birinde aşırı ısınma sorunu olduğunu görebilirsiniz. E03 arıza kodu ile ortaya çıkan bu sorun karşısında duruma müdahale edebilirsiniz. Kombide gidiş veya dönüş sıcaklığının 90C’yi aştığını gösteren bir detaydır. Bu noktada, ilk olarak, tesisat vanalarına bakmalısınız. Vana kapalı olduğu takdirde açmalısınız. Kombinizi kış modunda çalıştırıyorsanız en az üç petek vanasının açık olması gerekir. Bunun yanı sıra, petekler kullanılır durumda olmalıdır. Ayrıca, kombi su basıncına bakmalısınız.

Basınç düşük olduğu takdirde su basmalısınız. Hiçbir şekilde sonuç alamadıysanız kombiyi resetlemelisiniz. Fakat, resetleme işleminden de herhangi bir sonuç çıkmadıysa farklı bir arızanın söz konusu olduğunu söylemeliyiz. Ana eşanjör, pompa arızası ve üç yollu vana arızası mümkün olabilir. Bu gibi hallerde Eca servis İstanbul ile iletişim kurmalısınız.

Alev devresi problemi; bir diğer kombi arızası olarak karşınıza çıkabilir. Eca servis İstanbul ile iletişim kurmadan önce kombinizi birkaç kez resetlemelisiniz. Resetleme yapmanıza rağmen sorunda bir düzelme olmadığı takdirde elektronik kart arızasının bulunma ihtimali bir hayli fazladır. Bu noktada, Eca servis İstanbul iletişim numarasını aramanız en doğru karar olacaktır.

About The Author

admin

No Comments

Leave a Reply