Demirdöküm Kombi Servisi Beykoz’da Hizmete Başladı

Demirdöküm Kombi Servisi Beykoz’da Hizmete Başladı

Modern yüzyıl iklimlendirme teknolojileri ile tüm kurumsal ve bireysel mekanlarda ısıtma ihtiyaçları kaliteli, ekonomik ve hijyenik bir şekilde karşılanabiliyor. Isıtma ve sıcak su ihtiyacını bir arada karşılama noktasında yüksek performans sunan Demirdöküm kombileri ise Türkiye’de en çok tercih edilen markalardan birisidir.

Demirdöküm Servisi merkezimizde uzman teknikerlerimizle bu gelişmiş teknolojiye sahip olan Demirdöküm kombilerinizin arızalarının onarımını süratle gerçekleştiriyoruz. Uzman tekniker kadromuz ve gelişmiş servis altyapımız ile her türlü teknik sorunun çözümü için aynı gün randevu veriyoruz. Bu şekilde tüm kombi arızalarını aynı gün içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır.

Demirdöküm Servis Beykoz hizmetleri kapsamında uzman teknikerlerimiz, kaliteden ödün vermeden en ekonomik onarım çözümlerini sağlamaya dikkat ediyor. Bunun içinde özellikle kombilerdeki arızalı teknik parçaları yalnızca orijinal Demirdöküm kombi yedek parçaları ile değiştirmektedir. Bu değişim işlemleri ve diğer işçilik uygulamaları 1 yıl garantili olarak tarafınıza sağlanmaktadır.

Kurumsal hizmet anlayışı çerçevesinde Demirdöküm Teknik Servisi merkezimiz tarafından yapılan işlemler 1 yıl güvence altına alınmaktadır. Bu şekilde kombinizdeki onarım müdahalelerinin yetersiz kalması veya aynı arızanın tekrar etmesinin sizi mağdur etmesinin önüne geçebiliyoruz. Bu hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve Demirdöküm kombi arıza bildiriminde bulunabilmek için 7/24 kesintisiz hizmet veren 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Üstelik ekiplerimiz en kısa zaman dilimleri içerisinde adresinize ulaşabilmektedir.

About The Author

admin

No Comments

Leave a Reply